Pokud jste si mysleli, že vás už v make-upu nemůže nic překvapit, spletli jste se. I přesto, že většina z nás už jsme zvyklí na střelené make-upové looky, jako jsou třeba falešné pihy, nánosy třpytek na očích či hnědé rty, stále se najdou kreace, které zkrátka nemůžeme přehlédnout. A dnes je řeč o barevném obočí.

Žijeme v době, kde je make-up barevnější než kdy jindy. Experimentuje se i s tím, kam kterou barvu nanést. Oční stíny jsou pestře červené, zatímco pusa je zahalená do hnědé nebo černé. Není proto divu, že i obočí dostává nový kabátek.

Nový trend se k nám pomalu dostává ze světových předváděcích mol. Objevil se i u několika zahraničních blogerek a získal si už řadu příznivců. Ačkoliv v populaci stále převažují přirozené odstíny obočí, myslím, že je jen otázkou času, kdy téhle inovaci přijde na chuť větší sorta lidí.

Nebojte se experimentovat a zkuste si trošku hravější obočí nalíčit hned teď.Třeba si ho zamilujete právě Vy. Nepotřebujete k tomu nic víc než barevné oční stíny, či rtěnku a zkosený štěteček na rty. A pokud se vám nový trend zalíbí víc než jste čekala, můžete si svoje obočí dokonce i nabarvit.Tak co? Troufnete si ?