Léto nám konečně udeřilo v plné síle a my všichni s radostí odhazujeme mikiny a bundy. Myslím, že bez výjimky všechny ženy už se těší, až budou mít každý den jiný outfit. A my pro vás dnes máme žhavý tip na jeden z nich.

Tohoto typu tílek jste si snad ani nemohli nevšimnout. Objevil se snad už ve všech větších fashion shopech. A já se tomu ani trošku nedivím. Ve srovnání s “obyčejnými” střihy ramínkových triček je tohle opravdu výjimečný kousek.

Topíky jsou ve většině případů opravdu lehké a vzdušné a vy se v nich budete cítit skoro jako v noční košilce. Ostatně podle nich vznikl i jejich název. CAMISOLE= volně padnoucí spodní prádlo pro horní část těla s dekorativním výstřihem. Nejoblíbenější na sociálních sítích jsou zcela jistě cami topy s krajkou, která nejvíc napomáhá jemné ženskosti.

Véčkový výstřih dokonale vyzdvihne vaše partie a pomůže je ukázat v co nejlepším světle. Avšak pozor na špagetková ramínka! Jsou sice velmi estetická a elegantní, ale nedovolují vám nosit podprsenku. Ramínka z ní by totiž jejich nežný vzhled úplně rozbila. A tohle je možná jediný problém, cami top si zkrátka nemůže dovolit každý. Protože je málo žen, co se nebojí vyjít bez podprsenky.

Jestli jste ovšem vy jedna z nich, tak po tomhle topíku skočte. V případě horšího počasí přes něj jednoduše hodíte koženou bundičku nebo cardigan a pořád budete vypadat skvěle.