(Česky) BAREVNÉ OBOČÍ

Trends Comments Off on (Česky) BAREVNÉ OBOČÍ

Sorry, this entry is only available in Česky. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Pokud jste si mysleli, že vás už v make-upu nemůže nic překvapit, spletli jste se. I přesto, že většina z nás už jsme zvyklí na střelené make-upové looky, jako jsou třeba falešné pihy, nánosy třpytek na očích či hnědé rty, stále se najdou kreace, které zkrátka nemůžeme přehlédnout. A dnes je řeč o barevném obočí.

Žijeme v době, kde je make-up barevnější než kdy jindy. Experimentuje se i s tím, kam kterou barvu nanést. Oční stíny jsou pestře červené, zatímco pusa je zahalená do hnědé nebo černé. Není proto divu, že i obočí dostává nový kabátek.

Nový trend se k nám pomalu dostává ze světových předváděcích mol. Objevil se i u několika zahraničních blogerek a získal si už řadu příznivců. Ačkoliv v populaci stále převažují přirozené odstíny obočí, myslím, že je jen otázkou času, kdy téhle inovaci přijde na chuť větší sorta lidí.

Nebojte se experimentovat a zkuste si trošku hravější obočí nalíčit hned teď.Třeba si ho zamilujete právě Vy. Nepotřebujete k tomu nic víc než barevné oční stíny, či rtěnku a zkosený štěteček na rty. A pokud se vám nový trend zalíbí víc než jste čekala, můžete si svoje obočí dokonce i nabarvit.Tak co? Troufnete si ?

Pin It

» Trends » (Česky) BAREVNÉ OBOČÍ
On 24.5.2017
By

« »