(Česky) CAMI TOPY

Trends Comments Off on (Česky) CAMI TOPY

Sorry, this entry is only available in Česky. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Léto nám konečně udeřilo v plné síle a my všichni s radostí odhazujeme mikiny a bundy. Myslím, že bez výjimky všechny ženy už se těší, až budou mít každý den jiný outfit. A my pro vás dnes máme žhavý tip na jeden z nich.

Tohoto typu tílek jste si snad ani nemohli nevšimnout. Objevil se snad už ve všech větších fashion shopech. A já se tomu ani trošku nedivím. Ve srovnání s “obyčejnými” střihy ramínkových triček je tohle opravdu výjimečný kousek.

     

Topíky jsou ve většině případů opravdu lehké a vzdušné a vy se v nich budete cítit skoro jako v noční košilce. Ostatně podle nich vznikl i jejich název. CAMISOLE= volně padnoucí spodní prádlo pro horní část těla s dekorativním výstřihem. Nejoblíbenější na sociálních sítích jsou zcela jistě cami topy s krajkou, která nejvíc napomáhá jemné ženskosti.

     

Véčkový výstřih dokonale vyzdvihne vaše partie a pomůže je ukázat v co nejlepším světle. Avšak pozor na špagetková ramínka! Jsou sice velmi estetická a elegantní, ale nedovolují vám nosit podprsenku. Ramínka z ní by totiž jejich nežný vzhled úplně rozbila. A tohle je možná jediný problém, cami top si zkrátka nemůže dovolit každý. Protože je málo žen, co se nebojí vyjít bez podprsenky.

     

Jestli jste ovšem vy jedna z nich, tak po tomhle topíku skočte. V případě horšího počasí přes něj jednoduše hodíte koženou bundičku nebo cardigan a pořád budete vypadat skvěle.

Pin It

» Trends » (Česky) CAMI TOPY
On 3.7.2017
By

« »