(Česky) OBŘÍ ŠÁLY

Trends Comments Off on (Česky) OBŘÍ ŠÁLY

Sorry, this entry is only available in Česky. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Léto už nám oficiálně skončilo, tak si pojďme podzim užít minimálně stejně tak! Jedna z mnoha věcí, které si na podzimu můžete zamilovat je zabalování se do obrovských šál. Nejen, že váš outfit posunout úplně na jinou úroveň, zároveň vás i příjemně zahřejí!

Kouzelné na těchto šálách je i to, kolika různými způsoby je můžete nosit. Jen trošku změníte způsob zavázání šály kolem krku a Váš outfit hned vypadá úplně jinak. Ať už se rozhodnete pro šálu huňatou, barevnou, kašmírovou nebo třeba károvanou, zaručujeme vám, že nešlápnete vedle!

 

 

Obří šály samozřejmě nejsou pouze ženským doplňkem. Skvěle v nich vypadají i muži (pokud si na ně troufnou 🙂 .)

Pokud jste opravdu zimomřiví, doporučujeme materiály jako kašmír, vlna merino, alpaka i příměs hedvábí. Zkusit můžete i hebké kožešinové šály. Nebojte, seženete hlavně ty umělé a zároveň vás krásně zahřejí. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv materiál, tvar či barvu, budete vypadat zkrátka skvěle!

Pin It

» Trends » (Česky) OBŘÍ ŠÁLY
On 25.9.2018
By

« »