(Česky) PASTELOVÉ ODSTÍNY

Trends Comments Off on (Česky) PASTELOVÉ ODSTÍNY

Sorry, this entry is only available in Česky. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Barevné vlasy. Dříve to byla záležitost pro velmi extravagantní a odvážné jedince. Doba se však mění a dnes už na trhu můžeme najít jak ty bláznivě výrazné, tak i jemné pastelové odstíny, kterých se žádná z vás určitě nemusí bát. Vypadají totiž velmi něžně a nenásilně.

Je těžké určit, kdy se k nám tento trend dostal, jisté ale je, že je stále v kurzu. A co víc? Je oblíbenější než kdy dřív. A aby taky ne. Barevná škála je obrovská a vybere si opravdu každý.

Ikdyž se nám léto rychle chýlí ke konci, pastelové odstíny vlasů rozhodně nejsou jen letní záležitostí. Ženy na celém světě si jejich nošení oblíbily v jakémkoli ročním období. V šedém deštivém vám tohle barevné rozptýlení jistě vykouzlí úsměv ve tváři a přidá na dobré náladě.

A proto neváhejte a vrhněte se do nějaké pastelové barvičky i Vy. V našem salónu vám stylisti rádi poradí, jak s výběrem barvy, tak i s tím, jak si takové vlásky co nejdéle udržovat. Není se čeho bát, žijeme přeci jednou, tak proč u toho nevypadat kouzelně.

Pin It

» Trends » (Česky) PASTELOVÉ ODSTÍNY
On 9.8.2017
By

« »