(Česky) SUN TATTOOS

Uncategorized Comments Off on (Česky) SUN TATTOOS

Sorry, this entry is only available in Česky. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Tetování. Pro někoho dokonalý způsob sebevyjádření, pro druhého ničení krásy těla vhodné leda tak pro vězně. Ať už se řadíte k jakékoliv skupině, pojďme se společně nad toto téma trošku povznést. Dnes vás nechceme posílat na kérku, dokonce ani na hennu nebo další alternativy tetování na bázi různých barev, či fixek. V posledních letech se nám rozvinul trend, který jde trošku jiným směrem. Řekněme přírodnějším, jemnějším a stoprocentně ženským. Řeč je o SUN TATTOOS.Ano, léto se nám sice chýlí pomalu ke konci, ale my pořád doufáme v pár horkých slunečných dní. Spousta z Vás se zcela jistě ještě chystá na dovolenou někam za sluníčkem a tak by vám tento tip mohl přijít vhod. A co je to vlastně to sun tattoo? Angličtinářům už to zcela jistě docvaklo, nicméně si to pojďme pořádně představit.

Sun tattoo, neboli tetování sluníčkem, vlastně všichni dobře známe. Každý z nás někdy po dni stráveném na slunci večer sundal hodinky a se smutkem zjistil, že má na zápěstí nevzhledný bílý pruh. Přesně na tomhle principu ale “sluneční tetování” fungují a nemusí být vždycky jen pro zlost!

Díky speciálním šablonám a nálepkám můžete mít na kůži jedinečnou ozdobu. Kromě samolepek lze využít i oblečení se zajímavými průstřihy nebo prostě nanes větší vrstvu opalovacího krému v požadovaném tvaru. Velkou výhodou je to, že “tetování” vám vydrží tak dlouho, dokud stopy opálení definitivně nevyblednou. A vy si alespoň můžete otestovat, jestli by vás třeba normální tetování po pár týdnech nepřestalo bavit. Bezbolestně, téměř zadarmo a ještě si u toho parádně odpočinete třeba na pláži. No není to geniální?

Pin It

» Uncategorized » (Česky) SUN TATTOOS
On 15.8.2019
By

« »