(Česky) TENISKY S PLATFORMOU

Uncategorized Comments Off on (Česky) TENISKY S PLATFORMOU

Sorry, this entry is only available in Česky. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Přestože tohle téma teď není příliš aktuální, rozhodli jsme se vám ho dostat do podvědomí. Přeci jen, čas letí jako voda a jaro tu bude cobydup! A je vždy lepší být připraven a mít v záloze pár tipů, jak vypadat skvěle. A proto jsou dnes středobodem zájmu tenisky s platformou.

Tyhle botky byly tento rok obrovským hitem a mohly jste je vidět skoro ve všech obchodech. Není se čemu divit, vypadají zkrátka stylově. Když zrovna nejste přebornice v chůzi na podpatcích a chcete vypadat vyšší, tohle je skvělý kompromis. Stejně jako podpatky vám opticky prodlouží nohy a dokážete v nich pobíhat celý den.

Největší výhodou těchto bot je tedy na 100% pohodlí, které vám nabízí. Zároveň je můžete zkombinovat skoro s jakýmkoliv outfitem. Výborně budou vypadat jak k džínům, tak i k něžným šatičkám, se kterými budou krásně kontrastovat.

 

Ať už tedy jdete na procházku do parku, na nákupy nebo do kina, tyhle boty vám budou skvělým společníkem a určitě stojí za to, si jedny takové pořídit. Tak směle do nich! 🙂

 

Pin It

» Uncategorized » (Česky) TENISKY S PLATFORMOU
On 10.12.2017
By

« »