Tetování. To je téma samo o sobě. Někdo jim moc neholduje, někdo je naopak zbožňuje. Pokud jste tetování vždycky chtěli, ale měli jste strach, že vás omrzí, je tenhle článek isnpirací přímo pro Vás. Představíme vám totiž obrovský trend dočasných tetování hennou.

O tetování hennou jste už určitě něco slyšeli. Je to jednoduchá, rychlá a efektní technika pro ty, co si chtěji tetování pouze vyzkoušet. Pro tohle léto je absolutním hitem elegantní tetování na ruce.

Motiv samozřejmě nemusí být pouze černé barvy. Čím dál víc populární se stávají zlatá nebo dokonce i bílá tetování. Ta vypadají obzvlášť skvěle na opálené pokožce a není proto divu, že si je oblíbily tisíce žen po celém světě. Posuďte sami jak skvěle vypadají.

Na internetu se také prodávají stovky nalepovacích tetování, které taky splní svůj účel. Ovšem nevydrží tak dlouho jako henna, a proto bychom je doporučili spíše slečnám, které jsou například na hennu alergické a přesto by si tetování chtěly vyzkoušet.

Ke konci je ještě nutno zmínit, že tahle tetování vypadají skvěle v kombinaci s různými šperky. Ať už s prstýnky či náramky. Nebojte se zkoušet nové věci, s tímhle trendem budete vypadat božsky!