Letní sezóna už je v plném proudu a s ní i vodní radovánky, na které se snad všichni po celý rok těšíme. Ať už jedete k moři, na koupaliště či k jezeru, určitě byste neměli přehlížet tenhle trend. Jednodílné plavky. Zažívají totiž obrovský comeback.

Pro spoustu lidí jsou jednodílné plavky jen synonymem zastaralosti. Myslí si, že jsou pro méně odvážné ženy, co se jen snaží skrýt nějaké nedokonalosti. Opak je však pravdou. Tento rok se k jednodílným plavkám vrací i slečny s postavami modelek. A proč? Dokážou být totiž zatraceně sexy a vyzdvihnou to nejlepší na vašem těle.

Že to může být všechno jinak a jeden díl plavek může být zábavnější než dva, dokazují jak celebrity tak i modelky značky Victoria`s secret. Ty předvádí krásné modely, plné zajímavých střihů a barev.

V obchodech můžeme najít od plavek s hlubokými výstřihy v dekoltu či na zádech až po odvážnější modely s průstřihy. Na výběr máte opravdu spoustu kousků, záleží jen na vašich preferencích.

Jednodílné plavky jsou opravdu velkým trendem a navíc mají i jednu velkou výhodu. Po koupání si na ně jednoduše můžete hodit šortky a vyrazit rovnou z pláže na nějakou večerní párty. Budete vypadat skvěle a nikdo ani nepozná, že na sobě máte plavky. Proto neváhejte a pořiďte si je. Na chuť jim přichází čím dál víc lidí a všichni dobře ví proč. Budete zkrátka neodolatelná.