KONTAKT

Objednej se telefonicky nebo on-line na kosmetiku i do kadeřnictví, případně si řekni o konzultaci zdarma.

Těšíme se na tvou návštěvu.

Zavolejte nám

(+420) 734 311 306

Máš dotaz? Neváhej a napiš! Nebo přijď osobně na Dominikánské náměstí 3!

REZERVACE

Pro pohodlnou rezervaci je k dispozici i online rezervační formulář.

E-mail

Pokud nám chcete něco nabídnout nebo se k něčemu přiznat, pak neváhejte napsat.

info@mmhaircare.com

Telefon

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, takže budeme čekat na zavolání.

(+420) 734 311 306

Adresa

Chceš se k nám přidat? Tady jsme na adrese.

Dominikánské nám. 3, Brno

Faq

Často kladené dotazy

Jak se můžu objednat?

Rádi vám umožníme objednat se jednoduše a pohodlně. Můžete využít dvě možnosti – telefonickou objednávku a online rezervační formulář.
Obě možnosti jsou k dispozici, ale telefonní objednávka je rychlejší a vhodná, pokud potřebujete okamžitou rezervaci nebo máte nějaké specifické požadavky.

Lze se objednat i online?

Rádi bychom Vás informovali, že pro online rezervace máme k dispozici náš rezervační formulář, který Vám umožní pohodlně a jednoduše vytvořit rezervaci. Stačí vyplnit potřebné informace a my se Vám co nejdříve ozveme s potvrzení. Nicméně, pokud byste měli zájem o okamžitou rezervaci nebo máte nějaké specifické požadavky, doporučujeme spíše zavolat na naši telefonní linku. Upozorňujeme také na fakt, že všechny rezervace se spravují jen během pracovní doby.

Co znamená rezervační záloha?

Rádi bychom Vám sdělili, že v některých případech, zejména pokud jde o dlouhé období rezervace (4 a více hodin), může být vyžadována rezervační záloha. Pokud se rozhodnete zrušit rezervaci a uděláte to alespoň s 24 hodinovým předstihem, vaše rezervační záloha Vám bude vrácena. Stejně tak bude vrácena v den Vaší návštěvy nebo může být použita jako část platby.
Tímto způsobem se snažíme spravedlivě zohlednit rezervace a zajistit, že jsou dostupné pro ty, kteří je skutečně potřebuji.

Jsou nějaké storno podmínky?

Jestliže se zákazník nedostaví na schůzku, která byla předem domluvená, nebo pokud nezruší termín alespoň 24 hodin předem, bude mu účtován storno poplatek ve výši 50% z ceny služby nebo rezervace. Tento postup je zaveden s cílem zohlednit naše rezervace a zajistit, že jsou dostupné pro všechny naše zákazníky.

Můžu u vás zaplatit kartou?

Ano, akceptujeme platební karty Visa ,MasterCard, Maestro. V hotovosti přijímáme pouze české koruny.

Lze u vás zakoupit dárkové poukazy?

Ano, u nás najdete perfektní dárek pro každého. Dárkové poukazy se vystavují pouze na prodejně a lze si určit v kterékoliv hodnotě. Platnost dárkového certifikátu je 3 měsíce a můžete ho použít na veškeré zboží a služby.