Slečny, zvykly jste si už na komfort tenisek a klopýtat po městě ve vysokých podpatcích není zrovna váš šálek kávy? Tak možná právě teď změníte názor a otevřete se novým možnostem.

Dnešní téma není žádná žhavá novinka. Stejně byste ale měli zůstat ve střehu, protože budeme mluvit o podpatcích, které jsou nejen krásné, ale i pohodlné. Asi tak, jak jen vysoké botky mohou být. A jedná se o módní kotníčkové podpatky.

Tento typ podpatků určitě není jeden z těch, co by vám dovoloval jej kombinovat například s tepláky. Jde o maximálně elegantní a vkusné botičky. Dodávají noze sexy ženský výraz. Pokud se ovšem v šatech ani sukních necítíte, nemusíte se bát obléct si k nim třeba i džíny a lehký topík. Outfit pak dolaďte výraznými doplňky a můžete vyrazit.

Pohodlí u těchto bot zajišťuje jejich upnutí k nártu. Perfektně drží nohu a nehrozí vám žádné nechtěné vyzutí. Proto jsou to nejen podle mě jedny z nejpohodlnějších podpatků. Navíc jejich ostré linie a rozšíření kolem kotníku krásně vykreslí a zeštíhlí nohu.

Přestože se nejedná o nejnovější trend, móda se pořád vrací a tyhle botičky už jsou opět v kurzu. Nebo spíš nikdy nepřestali být. Léto se blíží a s ním i ta nejlepší doba na jedinečné looky. A tady máte tip na jeden z nich! 🙂