Tato inovativní a velmi oblíbená technika v úpravě obočí napomáhá podstatně zlepšit celkový vzhled a stav obočí. Definuje obočí, vytváří perfektní vzhled a vyhlazuje neposedné chloupky. Krásně upravené obočí rozzáří celý váš obličej a dodá hloubku vašeho pohledu. Chcete laminaci obočí vyzkoušet?

Co je laminace obočí?

Laminace obočí je kosmetická metoda pozvednutí a zvýraznění obočí. Po laminaci je obočí tvárné a je možné ho vyčesat a upravit do takového tvaru, jaký se vám líbí. V tomto tvaru se pak obočí zafixuje a vy si můžete užívat perfektně upraveného obočí po dobu několika týdnů. 

Před procesem se s vámi naše kosmetička pobaví o požadovaném tvaru a případně obočí doupraví. Kosmetička pak chloupky narovná, vyplní, vyživí a zafixuje do požadovaného tvaru za pomoci speciálního roztoku. Pro ten nejlepší výsledek je součástí procesu i barvení.

Milanův tip: Z estetického pohledu se obočí považuje za jeden z nejpodstatnějších rysů obličeje. Ovlivňuje tvar a výraz tváře. Proto je důležitá správná úprava před zafixováním a také zvolení správného odstínu barvy.

 

Proč zvolit právě tuto proceduru? 

Obočí bude po laminaci držet svůj tvar dlouhodobě bez dalších úprav a vy tak ráno ušetříte pár minut navíc. Tento tvar upravíme tak, aby byl vhodný pro váš obličej nebo tak, jak jste zvyklí. Laminace také zlepší kvalitu chloupků. Celkově bude obočí výraznější, upravenější a plnější.

 

Zarezervujte si svůj termín!

 

Pro koho je laminace obočí vhodná?

Laminace obočí je vhodná téměř pro každého, jak pro ženy tak pro muže. Koukli jste se někdy do zrcadla a řekli si, že by vaše obočí mohlo vypadat více upraveně? Laminace je pro vás vhodná 🙂

Nejste si stále jistí? Odpovězte si na tyto otázky:

  • Máte špatný tvar obočí, který se vám nelíbí?
  • Je vaše obočí asymetrické? 
  • Jsou chloupky vašeho obočí tvrdé, nepoddajné a špatně se upravují? 
  • Jsou chloupky vašeho obočí nevýrazné nebo místy vůbec nerostou?
  • Chloupky vašeho obočí rostou špatným směrem nebo různými směry?
  • Ocenili byste méně času stráveným úpravou vašeho obočí?

Pokud jste si alespoň na 2 otázky odpověděli ano, dejte laminaci obočí šanci.

Laminované obočí v MM Hair care studiu

Spokojená klientka po laminování obočí v MM Hair care studiu

Co je důležité vědět před laminací obočí?

Na laminaci obočí se nemusíte nijak pečlivě připravovat. Právě naopak, jako u mnoha jiných kosmetických ošetřeních, spíš byste měli dělat méně, než více. 

 ● Nevytrhávejte si obočí

Alespoň 14 dní před laminací si obočí nevytrhávejte ani nedepilujte. K dispozici tak bude více chloupků k úpravě a laminaci – kosmetička vám nadbytečné chloupky odstraní, pokud to bude třeba. Finální úprava obočí tak bude vypadat opravdu profesionálně a plně. 

 ● Nebarvěte obočí barvou

Obočí pár týdnů před laminací nebarvěte barvou. Součástí laminace obočí ve studiu MM HAIR CARE je i nabarvení obočí, abychom se vyvarovali konfliktním odstínům nebo problémům s chycením roztoku či barvy, nebarvěte si před laminací obočí.

 ● Se sluníčkem také opatrně

Před laminací si dávejte pozor na spálení pokožky. Taková pokožka je totiž citlivější a proces laminace by pro vás mohl být nepříjemný.

 ● Před laminací obočí se nemalujte

V den návštěvy kosmetického studia MM Hair Care se nemalujte, tedy aspoň ne obočí. Ušetříte tak čas sobě i kosmetičce, která vám stejně obočí odlíčí a odmastí před aplikací laminace.

 

 

Teď víte úplně vše, co byste měli vědět před aplikací laminace obočí. Co ale dělat poté, abyste si užili efekt krásného a zafixovaného obočí co možná nejdéle?

 

 

Péče o laminované obočí po proceduře

Základní info, které si musíte pamatovat je, že po proceduře neaplikujte na obočí žádný make-upomezte dotek nebo jiné mechanické tření obočí po dobu následujících 24 hodin. Vaše kosmetička vám vše ještě připomene, nicméně pojďme si to říct pěkně popořadě:

 ● Pozor na vodu

Alespoň prvních 24 hodin po laminaci obočí (ale doporučuje se až 48 hodin, vaše kosmetička vám řekne přesně) nenamáčejte obočí vodou ani jinými přípravky – to znamená nenamočit obočí ani během sprchování, oplachování obličeje nebo odličování. Saunování doporučujeme také přesunout až na další den. 

Na obočí spíše nesahejte

Velmi důležité je, aby zůstaly chloupky zafixované na místě, proto se vyhněte mechanickému tření obočí – na obočí spíše nesahejte, nemněte si oči a ani obočí neotírejte do ručníku.

Omezte make-up

Po dobu 24 hodin po aplikaci nenanášejte na obočí ani oblast kolem obočí make-up abyste zabránili potenciálnímu mechanickému poškození laminace, ale také se vyvarovali případnému podráždění citlivé pokožky.

Pozor na sluníčko

Ano, i po laminaci, alespoň dva dny, dávejte pozor na spálení obličeje od sluníčka. To platí ale také pro návštěvu solária, kterému se ideálně úplně vyhněte.

 

 

Jak dlouho laminace obočí vydrží?

Cílem procedury je dlouhodobý styling a obočí tak bude vypadat upravené po dobu 4 – 6 týdnů, v závislosti na tvrdosti a nepoddajnosti chloupků. Záleží také hodně na vaší péči po, čím něžnější na své obočí budete, tím déle vydrží vypadat opravdu upravené.

 

Laminované obočí v MM Hair care studiu

Laminované obočí v MM Hair care studiu

Jak často chodit na laminaci obočí?

V salonu MM Hair Care běžně doporučujeme opakovat proceduru po 6 týdnech nebo jakmile si všimnete neposedných chloupků.

 

Kolik stojí laminace obočí?

Cena laminace obočí se odvíjí od profesionality a použitých produktů, u nás v salonu MM Hair Care je cena za laminaci obočí 900 Kč. Počítejte s přibližně hodinovým sezením. 

 

FAQ – Nejčastější otázky

Co je to laminace obočí?

Laminace obočí je kosmetická procedura, která vytvaruje, vyplní, zafixuje a zvýrazní vaše obočí tak, aby co nejlépe komplimentovalo váš tvar obličeje. 

Kolik stojí laminace obočí?

900 Kč

Jak dlouho laminace obočí vydrží?

4-6 týdnů.

Jak často chodit na laminaci obočí?

Po 6 týdnech po poslední aplikaci, nebo po konzultaci s kosmetičkou jakmile si všimnete neposedných chloupků.

Jak se objednat do studia MM Hair Care na laminaci obočí?

Stačí nám zavolat na číslo 734 311 306, nebo se objednat online přes náš objednávací formulář. Budeme se těšit 🙂

 

Článek jsme pro vás editovali 1. února 2024