LAMINACE OBOČÍ 

Tato inovativní technika v úpravě obočí napomáhá podstatně zlepšit celkový stav. Definuje obočí, vytváří perfektní vzhled a vyhlazuje neposedné chloupky.

Laminace je metoda pozvednutí a zvýraznění obočí. Chloupky narovná, vyplní, vyživí a zafixuje do požadovaného tvaru. Cílem procedury je dlouhodobý styling a obočí tak bude vypadat upravené po dobu 4 – 6 týdnů. Pro ten nejlepší výsledek je součástí procesu i barvení. Z estetického pohledu se obočí považuje za jeden z nejpodstatnějších rysů obličeje. Ovlivňuje tvar a výraz tváře. Proto je důležitá úprava a správné zvolení odstínu.

Proč zvolit právě tuto proceduru? 

Obočí bude po laminaci držet svůj tvar dlouhodobě bez dalších úprav a vy tak ráno ušetříte pár minut navíc. Také získá správný tvar a zlepší se kvalita chloupků. Obočí bude výraznější, upravenější a plnější.

Pro koho je laminace obočí vhodná

  • špatný tvar a asymetrie obočí
  • když jsou chloupky tvrdé, nepoddajné a špatně upravitelné
  • nevýrazné nebo místy nerostou vůbec
  • rostou špatným směrem
  • pro klientky, které ocení méně času s úpravou

Laminace je vhodná téměř pro každého pro ženy i pro muže. Po proceduře neaplikujte make-up na obočí a omezte dotek následujících 24 hodin. Také udržujte obočí v suchu, proto se vyhněte sauně nebo bazénu. Následně si už jen užívejte krásného vzhledu.