Zdají se vám už výstřihy v oblasti dekoltu nudné? A co takhle pro jednou tuhle klasiku vynechat a zaměřit se na záda? Dnešním tipem od nás jsou šaty, topy a trička s výstřihem. A nikde jinde než na zádech.

Trend odhalených zad není žádná novinka. Objevuje se v mnoha kolekcích známých značek. A my se vůbec nedivíme. Takový výstřih na zádech je většinou mnohem více sexy než prvoplánové dekolty. Působí rafinovaně a smyslně.

Na trhu dnes najdete nespočet kousků tohoto typu. Jsou to jak volné světříky nebo topy, tak i přiléhavé šatičky či overaly. Výběr je prostě obrovský na všechna roční období.

Jediným mínusem je prádlo. V tomhle ohledu se vyplatí být odvážný a nekompromisní. Když už chcete mít odhalená záda, tak úplně. Vykukující podprsenka zkrátka není to pravé. V dnešní době už však v obchodě najdete několik možností, jak tento problém vyřešit. Například samodržíví podprsenky nebo jen lepítka, kterými se překryjí bradavky.

S tímhle kouskem oblečení nemůžete šlápnout vedle. Obléct je můžete téměř kdykoliv a kdekoliv a budete za hvězdu. Tak s chutí do toho! 🙂