Určitě jste už zaznamenali trend oversized. Znamená to, že nějaká část vašeho outfitu je schválně o několik čísel větší. A to je přesně to, co letos frčí.  A my se dnes zaměříme na oversized mikiny.

Mikina už dávno není jen kouskem oblečení na volný čas. Nosí se zkrátka úplně všude. Ať už od práce nebo na párty. A dokonce i oversized mikiny dokážou vypadat pekelně sexy. Nebojte se inspirovat překvapivými kombinacemi.

Nejčastěji se tenhle trend nosí s ultra utáhlými džínami nebo legínami. Tahle kombinace šikovně schová nějaké to kilo navíc, nicméně uzkými kalhotami opět definujete tvar vašeho těla. S volnými byste totiž mohly vypadat jako v pytli a to přece žádná z nás nechce.

Další variantou, jak oversized mikiny nosit, je vzít si pod ně silonky. Tady je ovšem potřeba, aby byla mikina opravdu dlouhá a zakryla všechny potřebné partie. V pase ji můžete přepásat páskem, který dodá modelu šmrnc. V podstatě bude mikina působit jako ležérnější šaty. V kombinaci s podpatkami je to zkrátka ideální na párty nebo jinou společenskou událost.

Ať už zvolíte kteroukoliv z těchto variant, rozhodně se tomuto trendu nevyhýbejte. Vypadá to stylově a zároveň budete v teple a pohodlí. Co víc si do těchto podzimních upršených dnů přát.