Tetování. Pro někoho dokonalý způsob sebevyjádření, pro druhého ničení krásy těla vhodné leda tak pro vězně. Ať už se řadíte k jakékoliv skupině, pojďme se společně nad toto téma trošku povznést. Dnes vás nechceme posílat na kérku, dokonce ani na hennu nebo další alternativy tetování na bázi různých barev, či fixek. V posledních letech se nám rozvinul trend, který jde trošku jiným směrem. Řekněme přírodnějším, jemnějším a stoprocentně ženským. Řeč je o SUN TATTOOS.

Ano, léto se nám sice chýlí pomalu ke konci, ale my pořád doufáme v pár horkých slunečných dní. Spousta z Vás se zcela jistě ještě chystá na dovolenou někam za sluníčkem a tak by vám tento tip mohl přijít vhod. A co je to vlastně to sun tattoo? Angličtinářům už to zcela jistě docvaklo, nicméně si to pojďme pořádně představit.

Sun tattoo, neboli tetování sluníčkem, vlastně všichni dobře známe. Každý z nás někdy po dni stráveném na slunci večer sundal hodinky a se smutkem zjistil, že má na zápěstí nevzhledný bílý pruh. Přesně na tomhle principu ale “sluneční tetování” fungují a nemusí být vždycky jen pro zlost!

Díky speciálním šablonám a nálepkám můžete mít na kůži jedinečnou ozdobu. Kromě samolepek lze využít i oblečení se zajímavými průstřihy nebo prostě nanes větší vrstvu opalovacího krému v požadovaném tvaru. Velkou výhodou je to, že “tetování” vám vydrží tak dlouho, dokud stopy opálení definitivně nevyblednou. A vy si alespoň můžete otestovat, jestli by vás třeba normální tetování po pár týdnech nepřestalo bavit. Bezbolestně, téměř zadarmo a ještě si u toho parádně odpočinete třeba na pláži. No není to geniální?

#mmhaircare#summer#sun#fashion#newlook#holiday#travel