Přestože tohle téma teď není příliš aktuální, rozhodli jsme se vám ho dostat do podvědomí. Přeci jen, čas letí jako voda a jaro tu bude cobydup! A je vždy lepší být připraven a mít v záloze pár tipů, jak vypadat skvěle. A proto jsou dnes středobodem zájmu tenisky s platformou.

Tyhle botky byly tento rok obrovským hitem a mohly jste je vidět skoro ve všech obchodech. Není se čemu divit, vypadají zkrátka stylově. Když zrovna nejste přebornice v chůzi na podpatcích a chcete vypadat vyšší, tohle je skvělý kompromis. Stejně jako podpatky vám opticky prodlouží nohy a dokážete v nich pobíhat celý den.

Největší výhodou těchto bot je tedy na 100% pohodlí, které vám nabízí. Zároveň je můžete zkombinovat skoro s jakýmkoliv outfitem. Výborně budou vypadat jak k džínům, tak i k něžným šatičkám, se kterými budou krásně kontrastovat.

Ať už tedy jdete na procházku do parku, na nákupy nebo do kina, tyhle boty vám budou skvělým společníkem a určitě stojí za to, si jedny takové pořídit. Tak směle do nich! 🙂