Když se řekne prodlužování vlasů, určitě si hned vzpomenete na jednu z nejpopulárnějších metod. Tedy na prodlužovací vlasové pásky. Tento způsob prodloužení nebo zahuštění (!) vlasů je velmi oblíbený z důvodu jeho rychlosti, jednoduchosti a efektivnosti. Za necelou hodinu můžete mít objem, po kterém jste vždy snila!

Tento článek není jen další poukázování na aktuální trend nebo představení novinky na trhu. Je to především upozornění na to, že od letošního roku si můžete takto vlásky prodloužit i u nás v salónu MM Hair Care! Spolupracujeme se značkou ProfiBeauty, která Vám zaručuje nejvyšší kvalitu vlasů a širokou škálu barevných odstínů i délek.

Vlasové pásky se jednoduše aplikují přímo k Vašim vlastním vlasům pomocí speciální oboustranné lepicí pásky. Jejich nošení je velmi pohodlné, a téměř nepoznáte jakoukoliv změnu. Ale my Vám zaručujeme, že vaše okolí změnu uvidí okamžitě! Pokud máte příliš jemné vlasy, vůbec se nemusíte bát. Tato metoda je totiž vhodná téměř pro všechny a speciálně pak právě pro řídké vlasy. V žádném případě neničí vaše vlastní a Vy tak můžete pásky spokojeně nosit dlouhá léta.

Více informací ohledně aplikace se můžete dočíst na webových stránkách ProfiBeauty nebo se stavte za námi přímo do salónu.

#mmhaircare#long#hair#prodlužování_vlasů#zahušťování_vlasů#brno