Péče o pleť a kosmetika v srdci Brna

Každý jsme unikátní a zasloužíme si to nejlepší. Proto k našim klientkám a klientům přistupujeme individuálně. Kosmetika a péče o pleť je naší vášní. Pracujeme s výrobky londýnské kosmetické značky Medik8, která nabízí to nejlepší pro péči a omlazení pleti.
Pečujeme o vaši pleť, ale také o vaši duši. Užijte si odpočinku v našem ateliéru na Dominikánském náměstí, kde si můžete dopřát chvilku sami pro sebe. Protože nejlepší investice je do vás – a vy si zasloužíte hýčkání.

PROČ OŠETŘENÍ PLETI U MM HAIR CARE?
Nabízíme prvotřídní kosmetické služby, za kterými stojí léta praxe, a luxusní a funkční kosmetické přípravky. Od základních ošetření pleti přes péči o mladou i zralou pokožku až po náročné, aknózní nebo citlivé pleti – se vším vám poradíme a zajistíme, že od nás budete odcházet šťastnější a krásnější.
Víte co chcete – jen tu nejlepší péči o vaši pleť. Vyberte si z naší nabídky. Nebo si chcete nechat poradit?

Kosmetický salon MM hair care na Dominikánském náměstí

Péče o pleť a kosmetika

Trápí vás akné, vrásky nebo něco jiného? Na většinu neduhů máme řešení a společně se vydáme na cestu za vaší dokonalostí. Účinné kosmetické ošetření – to jsou kvalitní přípravky, ale i správná profesionální aplikace. Probereme s vámi typ vaší pleti i nejlepší procedury a navrhneme domácí péči. Každá konzultace je osobní, sestavena vám přímo na míru, takže vždy vyhovuje neustále se měnícím potřebám vaší pokožky.

Moderní kosmetika Medik8

Jste ekologicky uvědomělí, ale zároveň chcete péči o pleť, která funguje? My také! Proto pracujeme s Medik8. Výrobky této značky nejsou testovány na zvířatech, chrání oceány díky omezenému použití plastů, jsou nabízeny ve skleněných lahvičkách a neobsahují nic zbytečného navíc. Kosmetika a péče o pleť s Medik8 je ryze luxusní zážitek, který potěší ty i nejnáročnější klienty.
Zajímá vás víc? Toto jsou přípravky Medik8, které používáme.

Pravidelná péče i jednorázové procedury

Zapomeňte na starosti všedního dne v péči našich špičkových kosmetiček. Každá z procedur je pečlivě připravena tak, aby došlo nejen k omlazení pokožky, ale také k intenzivní relaxaci.Výsledkem jsou viditelné změny, které zaznamenáte vy i vaše okolí. Díky použití profesionálních produktů Medik8 si můžete být jisti, že vás procedura i její výsledky jednoznačně potěší.
Pravidelná péče vám pomůže vykročit na cestu za vyšším sebevědomím. Nechte si u nás vyhladit vrásky okolo očí a omladit pleť. Je to dokonale jednoduché.

Ošetření pleti

Přijďte si pro omlazení a péči v samém centru Brna. Vyberte si svou proceduru snů, nebo si nechte poradit. Jsme tu pro vás.

Hloubkově hydratační ošetření

Cena: 1500 Kč

Toto ošetření je zaměřeno na kompletní výživu a zklidnění pleti, která trpí nedostatečnou hydratací. Je určeno zejména pro matnou, unavenou a narušenou pleť. Procedura využívá speciálních přípravků a složek, jako jsou například kyselina hyaluronová a vitamín B5, které dodávají pokožce potřebnou hydrataci a živiny, čímž obnovují vitalitu pleti a zlepšují její celkový stav.

Obnovující čistící ošetření

Cena: 1500 Kč

Toto ošetření je určeno pro mastnou, problematickou a aknózní pleť. Používá hloubkově čistících aktivních látek, které pomáhají odstranit nečistoty a přebytečný maz z pokožky, jako jsou například AHA a BHA, niacinamid a skvalan. Cílem tohoto ošetření je vhodnými čistícími a exfoliačními postupy vybranými přesně pro vaši pleť dosáhnout hladké, zklidněné a projasněné pokožky. Ošetření zlepšuje celkový vzhled a kondici problematické pleti.

Ošetření pleti s rozšířenými póry

Cena: 1600 Kč

Toto ošetření je podobné obnovujícímu čistícímu ošetření, zaměřuje se však zejména na zmírnění rozšířených pórů (komedonů) u mastné, problematické a aknózní pleti. Aktivní látky hloubkově čistí pleť a pomáhají zmenšit rozšířené póry, což vede k hladší, zklidněné a projasněné pokožce.

Zklidňující ošetření pleti

Cena: 1600 Kč

Toto ošetření je speciálně vyvinuto pro ty, kteří trpí zarudlou, rozpálenou a vysoce citlivou pletí. Používané přípravky Medik8 mají zklidňující účinky a pomáhají při ozdravování pokožky. Procedura je jemná a navržena tak, aby zmírnila podráždění a zlepšila celkový stav citlivé pleti.
Ošetření pleti s rozšířenými póry v MM hair care kosmetickém studiu
Ošetření pleti superfacial v MM hair care kosmetickém studiu<br />

Projasňující ošetření pleti

Cena: 1700 Kč

Toto luxusní ošetření je zaměřeno na projasnění matné pleti. Cílem procedury je sjednocení tónu pleti, celkové rozjasnění a dodání zářivého vzhledu. Používáme přípravky Medik8 a techniky, které pomáhají zlepšit texturu a vzhled pokožky, redukovat pigmentové skvrny a dosáhnout svěžejšího vzhledu.

Platinové ošetření pleti + Superfacial

Cena: 1800 Kč

Toto relaxační omlazující ošetření je kombinací platinové masky a metody Superfacial. Procedura má za cíl viditelně zpevnit, obnovit a projasnit pokožku, čímž navrací mladistvý vzhled. Platinová maska obsahuje speciální složky, které podporují hydrataci a zpomalují stárnutí pokožky. Metoda Superfacial zahrnuje exfoliační techniky a složky pro odstranění odumřelých kožních buněk a zlepšení pružnosti pleti.

Platinové ošetření pleti + Scientific Mushroom

Cena: 1900 Kč

Podobně jako předchozí ošetření i toto relaxační omlazující ošetření kombinuje platinovou masku s další metodou, tentokrát Scientific Mushroom. Cílem je pozvednout, obnovit a zpevnit pokožku, aby nabyla mladistvého vzhledu. Scientific Mushroom zahrnuje speciální výtažky z hub, které mají přínosy pro zdraví pokožky a její omlazení.

Medik8 Peeling

Cena: 1400 Kč

Toto ošetření využívá peelingových produktů od značky Medik8, které jsou zaměřeny na obnovu pleti. Peelingy, jež se používají jako monopeelingy nebo kombinované peelingy, poskytují efektivní řešení pro omlazení pleti. Obsahují složky s exfoliačními vlastnostmi, které pomáhají odstranit odumřelé kožní buňky a podporují regeneraci pokožky, což vede k zlepšení jejího vzhledu a struktury.

Řasy a obočí

Odvažte se zazářit. U nás věříme, že si zasloužíte celkovou péči. Spolu omladíme a projasníme vaši pleť a zkrásníme i vaše řasy a obočí.

Barvení řas

Cena: 200 Kč

Tato procedura má za cíl zvýraznit vzhled řas a prodloužit je. Barvu pečlivě aplikujeme na každou řasu, což řasám zajistí intenzivnější a tmavší odstín, který si udrží sytost až několik týdnů. Častokrát nebudete vůbec potřebovat dál zvýrazňovat řasy řasenkou.

Barvení obočí

Cena: 200 Kč

Tato procedura propůjčí vašemu obočí plnější a výraznější vzhled. Používanou barvu a její výběr vždy přizpůsobujeme vašim přáním a průběžně konzultujeme. Výsledkem je obočí, které působí přirozeně, ale přitom efektně. Barvení obočí je obzvláště populární u osob se světlým obočím.

Barvení a formování obočí

Cena: 270 Kč

Toto ošetření zahrnuje aplikaci barvy na obočí a tzv. shaping obočí. Ten spočívá v odstranění nežádoucích chloupků a vytvarování obočí tak, aby dokonale odpovídalo tvaru vaší tváře i vašim preferencím. Správně zformované a zvýrazněné obočí efektivně podtrhne vaši přirozenou krásu.

Laminace obočí

Cena: 900 Kč

Laminace obočí je speciální procedura, která umožňuje dosáhnout kultivovaného vzhledu obočí i na delší období. Nejprve dokonale vytvarujeme chloupky a pak obočí zafixujeme do požadovaného tvaru. Z výsledku se pak můžete těšit hned několik týdnů.

Barvení obočí, řas a formování

Cena: 430 Kč

Dopřejte si celý balíček toho nejlepšího. Při této proceduře kombinujeme barvení obočí a řas s formováním obočí. Výsledkem je komplexní služba, která rozjasní a zvýrazní celou vaši oční oblast. Podtrhněte svou přirozenou krásu.

Lash Lifting & Botox

Cena: 1100 Kč

Toužíte po řasách jako bohyně? Lash Lifting je procedura, která výrazně pozvedne a prodlouží vaše řasy. Tím dotváří efekt krásně natočených řas bez potřeby použití řasenky nebo kleštiček na řasy. Zároveň opticky zvýrazňuje oči.

Nejčastější otázky ke kosmetickým ošetřením:

Je Medik8 vhodný na pokožku s akné?

Ano, kosmetika Medi8, se kterou pracujeme v kosmetickém studiu MM Hair care je vhodná na pokožku s akné. Vždy s vámi prokonzultujeme vaše přání a doporučíme ideální postup pro vaši pleť.

Můžu u vás koupit poukaz na kosmetiku pro kamarádku?

Samozřejmě! 🙂 Stačí přijít na recepci, poukaz vystavíme a vy se můžete těšit ze skvělého dárku.

Jak se starat o svoji pleť? Nabízíte konzultace?

Ano, nabízíme konzultace. Zavolejte na 734 311 306 a probereme s vámi vaše přání a představy, co můžete dělat doma a ideální kosmetická ošetření.

Kolik stojí vyčištění pleti?

Záleží na proceduře, nicméně na vyčištění pleti od nečistot doporučujeme naše čistící ošetření za 1500 Kč

Péče o pleť s kosmetikou Medik8

Pracujeme s přípravky londýnské značky Medik8, protože s ní souzníme: splňuje ty nejpřísnější testy a zároveň se snaží minimalizovat dopad na naši planetu.

Recyklovaný papír

Životní prostředí nám není lhostejné. Veškerý náš papírový materiál je vyroben ze 100% recyklovaných materiálů nebo z lepenky s certifikací FSC. FSC certifikace znamená, že materiál je vyroben ze dřeva pocházejícího z lesů pěstovaných s ohledem na životní prostředí, nebo z recyklovaných surovin. Některé z našich přípravků musí být v obalu z plastu, aby si zachovaly svou stálost a účinnost. Vzhledem k tomu, že jsou pro nás rozhodující výsledky, bereme to jako nutnost. Kdekoli je to však možné, zavádíme pouze obaly šetrné k životnímu prostředí.

Šetření energie

Věříme v tzv. „zelenou chemii“, což je výroba založená na vědeckých základech využívající energeticky úsporných procesů, a to od získávání surovin až po konečný produkt. Dokonce i provoz našich budov běží na 100 % z plně obnovitelných zdrojů energie.

Žádné trápení zvířat

Nikdy neprovádíme pokusy na zvířatech a ani jsme nikdy jinou společnost nepožádali, aby je provedla v našem zastoupení. Dbáme na dodržování tohoto předpisu a bereme tento fakt jako nedílnou součást pro vývoj našich výrobků a pro výběr dodavatelů. Těšíme se na den, kdy bude testování na zvířatech zakázáno celosvětově a navždy.

Čistá péče o pleť

Nejde jen o to, co do přípravku vložíte, ale také o to, co po vás zůstává. Kromě toho, že jsou naše přípravky 100 % bez parabenů, vyhýbáme se také spoustě dalších látek. Pro více informací prosím navštivte medaprex.cz