PROČ SE SPOKOJIT S NĚČÍM MENŠÍM NEŽ JE RYZÍ LUXUS?
Řada By Medik8 je určena pro ty nejnáročnější uživatele a nabízí to nejlepší pro omlazení pleti. V balení nejvybranější kvality se snoubí převratná věda s velkolepými recepturami. Můžete si vychutnat působivý smyslový zážitek a pocítit hlubokou revitalizaci, která bojuje s časem.

ČÍM JE TATO ŘADA TAK JINÁ?
Pokud si zvolíte řadu By Medik8, očekávejte opravdu jedinečný zážitek. Nejedná se o klasickou péči o pokožku, ale o její znovuzrození. Dekadence a technologie zde působí v dokonalé harmonii s cílem dodat pokožce novou energii a revitalizovat ji tak, abychom dosáhli skvělých a s ničím neporovnatelných výsledků. Díky patentovaným technologiím máte jistotu, že se vám exkluzivně dostává toho nejnovějšího, co v rámci omlazení pokožky existuje. Přepychové receptury ponoří vaše smysly do ryzí rozkoše. Krásné balení zcela přirozeně zapadne do vašeho životního stylu – dokonalého ztělesnění vkusu, zdraví a luxusu.

Profesionální ošetření & peelingy

Procedury Medik8

– profesionální ošetření

Dopřejte svým smyslům profesionální proceduru Medik8, díky které můžete uvolnit mysl a zlepšit celkový stav pleti. Je to nejlepší možná cesta jak dosáhnout bezchybné a zářivé pokožky. Každá z procedur je pečlivě připravena tak, aby došlo nejen k omlazení pokožky, ale také k intenzivní relaxaci, kdy zapomenete na starosti všedního dne. Výsledkem jsou viditelné změny, které zaznamenáte vy i vaše okolí. Každá Medik8 konzultace je osobní, sestavena klientovi přímo na míru a vždy vyhoví neustále se měnícím potřebám vaší pokožky. Díky použití super-silných profesionálních produktů, které v naší nabídce pro domácí použití nenajdete, si můžete být jisti, že vás procedura i její výsledky jednoznačně potěší.

Ošetření obličeje

OMLAZUJÍCÍ PLATINOVÉ OŠETŘENÍ PLETI
PROJASŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ PLETI
OBNOVUJÍCÍ OŠETŘENÍ PLETI
OŠETŘENÍ PLETI S ROZŠÍŘENÝMI PÓRY
ZKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ PLETI
HLOUBKOVĚ HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ PLETI

Tělové procedury

RITUÁL OMLAZENÍ POKOŽKY
RITUÁL PRO OČIŠTĚNÍ POKOŽKY NA ZÁDECH
OŠETŘENÍ OMLAZENÍ RUKOU A CHODIDEL

 

*Výsledky mohou být různé. Váš individuální program je vhodné projednat s vaším odborníkem na péči o pleť.

Naše peelingy

Nabízíme širokou řadu profesionálních peelingů, které budou sedět každému, ať už s chemickým peelingem teprve začíná, nebo je již zkušeným uživatelem, který hledá hlubší a intenzivnější výsledky. Zůstáváme věrni našim principům orientovaným na výsledek. Nabídka našich peelingů byla pečlivě připravena tak, aby se zaměřila na nejčastější problémy – jako je akné, pigmentace a stárnutí pokožky. To znamená, že bez ohledu na Váš typ pleti nebo problém, Medik8 má pro vás vždy konkrétní peelingové ošetření. Naši vyškolení odborníci pro péči o pleť se postarají o to, aby procedura byla příjemným zážitkem, a poskytnou vám neocenitelné rady i tipy pro domácí péči pro maximalizaci výsledků. Během pouhých 6 týdnů se mohou problémy jako je akné, pigmentace, vrásky a bezvýraznost stát minulostí.*

SUPERFACIAL™
Jemné ošetření zahrnující přírodní ovocné enzymy pro profesionální exfoliaci. Ideální pro váš první peeling.

UNIVERSAL™
Mírné peelingové ošetření zahrnující nízkoúrovňové kyseliny, příjemný zážitek z prvního peelingu.

SENSITIVE PHA™
Vhodné pro citlivou pokožku.

EYE REVEAL™
Mimořádně jemné a přesto velmi účinné řešení pro ošetření známek stárnutí v delikátní oblasti očního okolí.

REWIND™
Cílená receptura obnovující kolagen, pro zmírnění těžko odstranitelných známek stárnutí.

CLARITY™
Silná kombinace kyselin, které se dostanou hluboko do pórů pro účinnou redukci pupínků a lepší vzhled pokožky.

EVEN™
Rozjasňující peelingové ošetření zaměřené na nadměrnou pigmentaci a nevýraznou nerovnou pokožku.

MONO PEELINGY

Mono Glykolová TR: 30%, 50%, 70%
Vhodné na vrásky a jemné linie

Mono Mléčná TR: 30%, 50%
Vhodné na pigmentové skvrny a celkové projasnění

Mono Mandlová TR: 30%
Vhodné na akné a rozšířené póry

Anti-ageing značka, která přemýšlí jako přírodní značka.

Recyklovaný papír

Životní prostředí nám není lhostejné. Veškerý náš papírový materiál je vyroben ze 100% recyklovaných materiálů nebo z lepenky s certifikací FSC. FSC certifikace znamená, že materiál je vyroben ze dřeva pocházejícího z lesů pěstovaných s ohledem na životní prostředí, nebo z recyklovaných surovin. Některé z našich přípravků musí být v obalu z plastu, aby si zachovaly svou stálost a účinnost. Vzhledem k tomu, že jsou pro nás rozhodující výsledky, bereme to jako nutnost. Kdekoli je to však možné, zavádíme pouze obaly šetrné k životnímu prostředí.

Šetření energie

Věříme v tzv. „zelenou chemii“, což je výroba založená na vědeckých základech využívající energeticky úsporných procesů, a to od získávání surovin až po konečný produkt. Dokonce i provoz našich budov běží na 100 % z plně obnovitelných zdrojů energie.

Žádné trápení zvířat

Nikdy neprovádíme pokusy na zvířatech a ani jsme nikdy jinou společnost nepožádali, aby je provedla v našem zastoupení. Dbáme na dodržování tohoto předpisu a bereme tento fakt jako nedílnou součást pro vývoj našich výrobků a pro výběr dodavatelů. Těšíme se na den, kdy bude testování na zvířatech zakázáno celosvětově a navždy.

Čistá péče o pleť

Nejde jen o to, co do přípravku vložíte, ale také o to, co po vás zůstává. Kromě toho, že jsou naše přípravky 100 % bez parabenů, vyhýbáme se také spoustě dalších látek. Pro více informací prosím navštivte medaprex.cz