(Česky) ODHALENÁ ZÁDA

tips Comments Off on (Česky) ODHALENÁ ZÁDA

Sorry, this entry is only available in Česky. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zdají se vám už výstřihy v oblasti dekoltu nudné? A co takhle pro jednou tuhle klasiku vynechat a zaměřit se na záda? Dnešním tipem od nás jsou šaty, topy a trička s výstřihem. A nikde jinde než na zádech.

Trend odhalených zad není žádná novinka. Objevuje se v mnoha kolekcích známých značek. A my se vůbec nedivíme. Takový výstřih na zádech je většinou mnohem více sexy než prvoplánové dekolty. Působí rafinovaně a smyslně.

Na trhu dnes najdete nespočet kousků tohoto typu. Jsou to jak volné světříky nebo topy, tak i přiléhavé šatičky či overaly. Výběr je prostě obrovský na všechna roční období.

Jediným mínusem je prádlo. V tomhle ohledu se vyplatí být odvážný a nekompromisní. Když už chcete mít odhalená záda, tak úplně. Vykukující podprsenka zkrátka není to pravé. V dnešní době už však v obchodě najdete několik možností, jak tento problém vyřešit. Například samodržíví podprsenky nebo jen lepítka, kterými se překryjí bradavky.

S tímhle kouskem oblečení nemůžete šlápnout vedle. Obléct je můžete téměř kdykoliv a kdekoliv a budete za hvězdu. Tak s chutí do toho! 🙂

 

Pin It

» tips » (Česky) ODHALENÁ ZÁDA
On 17.9.2017
By

« »